Menu:

Adres:

Pokoje gościnne na Widoku
Osiedle Widok
58-560 Jelenia Góra
tel. +48.757552880
tel. +48.600818433
e-mail: jonajarmond@tlen.plLinki

Pokoje gościnne na Widoku - Jelenia Góra


Rodzinne Karkonosze

Szukając miejsca na rodzinny wypoczynek warto zwrócić uwagę na Karkonosze które oferują nam naprawdę bogatą ofertę rodzinnego wypoczynku. Po pierwsze Pensjonaty w Karkonoszach należą do najtańszych w całej południowej Polsce, co nie ukrywajmy – ma ogromne znacznie. Polacy nie posiadają tak dużych zarobków, jak ludzie w innych krajach Europy, w związku z czym chcą wypoczywać za jak najmniejszą cenę. Chcąc udać się np. nad morze nie możemy liczyć na tak tanie noclegi, ponieważ w tamtych rejonach ludzie wykorzystują popularność morskiego wypoczynku.

Jeżeli już parę lat z rzędu wypoczywamy wakacyjnie nad polskim Bałtykiem to z pewnością przydałaby nam się jakaś alternatywa. Wszystko, nawet to, co najlepsze szybko się nudzi. Wakacje w górach to idealne rozwiązanie tego problemu. Według wielu ludzi ośrodki wypoczynkowe w Karkonoszach mają jedne z najlepszych warunków sanitarnych i bardzo dobrze prezentują się w porównaniu jakość/cena. Jest to obecnie stosunkowo mało znane miejsce dla polskim turystów, w związku z czym ceny są tam bardzo niskie. Warto to wykorzystać i udać się tam na rodzinny wypoczynek.

Uniwersalność Karkonoszy sprowadza coraz więcej turystów zarówno młodzieży, jak i starszych osób.  Nie jest to jednak jeszcze to samo, co np. w nadmorskich miejscowościach. Oznacza to, że Polacy nie umieją docenić swojego piękna narodowego. Większość jest nieświadomych tego, jak piękne miejsca można zwiedzić w naszym kraju. Na przykład w Karkonoszach dostępnych mamy mnóstwo jaskiń, dolin, jezior, które po prostu trzeba zobaczyć.